فروشگاه آیریک سیستم

فروشگاه آیریک سیستم

فروشگاه آیریک سیستم

فروشگاه آیریک سیستم
فروشگاه آیریک سیستم
فروشگاه آیریک سیستم فروشگاه آیریک سیستم

درباره آیریک

مدیران مجموعه پس از 17 سال سابقه درخشان در تهران با هدف ارائه محصولات و خدمات با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت و به همراه ارزش گذاری بیشتر به مشتریان محترم و پس از کسب مجوز های لازم در حوزه سرور ،شبکه ، سخت افزار کامپیوتر و دوربین مدار بسته ، ماشین های اداری از سال 1398 شعبه ای در قم تاسیس نموده و با بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآمد استان قم در زمینه فروش ، پشتیبانی و تعمیر تجهیزات فعالیت خود را با نام آیریک سیستم آغاز نمود .

همچنین به واسطه یکی از شرکا که شرکت بازرگانی در کشور های حوزه خلیج فارس دارند توان برقراری ارتباط با تولید کنندگان در خارج از کشور ، امکان تأمین تجهیزات و ارائه خدمات به روز در جهت رضایت مندی مشتری بکار گرفته است .

 

خدمات شرکت :

اجازه بدید با یک تعریف ساده شما را با خدمات آی تی آشنا کنیم.

خدمات فناوری اطلاعات یا خدمات آی تی به کلیه فعالیت‌هایی اشاره می‌کند که وظیفه نگهداری از سخت‌افزارها، زیرساخت شبکه و سرویس‌های مرتبط با آن را بر عهده دارد. از کامپیوتر‌های کاربران گرفته تا سرورهایی که نرم‌افزارهای مالی و اداری بر روی آنها اجرا می‌شود. خدمات فناوری همانطور که شامل نگهداری از ساده‌ترین سخت افزارها و سرویس‌ها مثل پرینتر، اسکنر و ویندوز است، موارد پیشرفته‌تری را نیز شامل می‌شود، مانند: تامین امنیت اطلاعات و پشتیبانی و نگهداری انواع سرور و ذخیره سازها.

در واقع خدمات ITبه قدری گسترده و مهم است که وجود آن نه تنها برای تداوم و پایداری، بلکه برای پیشرفت کسب‌و‌کارها نیز امری ضروری و حیاتی به حساب می‌آید.

 

مأموریت و چشم انداز:

چشم‌انداز ما رساندن کیفیت خدمات پشتیبانی شبکه ، کلاینت و ماشین اداری به جایگاه واقعی خوددر فضای کسب و کار کشور عزیزمان، ایران است. در این راستا، آنچه یک صاحب کسب و کار باید از یک شرکت ارائه دهنده این خدمات انتظار داشته باشد، و آنچه وظیفه شرکت خدمات دهنده است را شفاف کرده‌ایم.

ما به عنوان شرکتی که در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال هست ، به کسب و کارهای کوچک و متوسط و ارگان ها خدمات پشتیبانی ، نگهداری و تعمیرات ارائه می دهیم. ماموریت ما این است که این خدمات را با چنان کیفیتی فراهم کنیم تا مشتریانمان کمترین دغدغه‌ای پیرامون این حوزه نداشته و تمام تمرکزشان بر هسته اصلی کسب و کارشان باشد.

 

همکاری های آیریک سیستم:

شرکت آیریک سیستم مفتخر بوده است که با همکاری با بانک ها، موسسات و شرکت های دولتی و خصوصی از جمله:


شهرداری مرکز و مناطق قم

اداره کل ثبت احوال قم 

اداره کل ثبت اسناد قم 

اداره کل بهزیستی قم 

راه و شهرسازی قم

مرکز خدمات حوزه علمیه قم 

بانک سپه قم 

بانک رسالت قم

بانک شهر قم 

بانک رفاه قم 

کمیته امداد امام خمینی قم 

جهاد کشاورزی قم 

شرکت شهرک های صنعتی استان قم